De billigaste och snabbaste bussarna från Sabinanigo till Sallent de Gallego
Lägsta priset
72kr
Genomsnittspris
72kr
Snabbaste resan
1 tim.
Genomsnittlig restid
1 tim.
Bussar per dag
1
Distans
28 km
Det bästa sättet att få ett billigt pris är att boka din biljett så långt i förväg som möjligt och att undvika att resa i rusningstrafik.
En genomsnittlig biljett från Sabinanigo till Sallent de Gallego kostar omkring 72kr om du köper den samma dag, men de billigaste biljetterna du kan hitta ligger på 72kr.
Av 1 bussar som avgår från Sabinanigo till Sallent de Gallego dagligen så är 1 direktbussar, så det är ganska enkelt att undvika resor där du måste byta på vägen.
Den mån 22 dec. kör direktbussarna sträckan på 28 km på i genomsnitt 1 tim. , men om du åker vid rätt tidpunkt kan vissa bussar ta dig dit på bara 1 tim. .
De långsammaste bussarna tar 1 tim. och innebär vanligtvis ett byte eller två längs vägen, men du kanske kan spara några slantar om du är på en budget.


Aktuella avgångar
Busstider Sabinanigo–Sallent de Gallego
Tabellen nedan visar avgångar i realtid för resor frånSabinanigo till Sallent de Gallego bussar idag, söndag 21 december. Du kan också uppdatera resultaten nedan manuellt för att se uppdaterade resor med buss.
| Leverantör | Avgår | Restid | Anländer | Byten | Biljetter |
|---|---|---|---|---|---|
![]() | 07:00 Sabinanigo | 0tim.40 | 07:40 Sallent de Gallego | 0 bytendirekt | |
![]() | 12:00 Sabinanigo | 0tim.40 | 12:40 Sallent de Gallego | 0 bytendirekt | |
![]() | 14:30 Sabinanigo | 0tim.50 | 15:20 Sallent de Gallego | 0 bytendirekt | |
![]() | 19:00 Sabinanigo | 0tim.30 | 19:30 Sallent de Gallego | 0 bytendirekt | |
![]() | 20:30 Sabinanigo | 0tim.30 | 21:00 Sallent de Gallego | 0 bytendirekt |
Finn alla datum och tider för denna resa
JÄMFÖR Priser för olika transportsätt
Jämför priser för buss under de kommande tre veckorna. Få en snabb överblick av de bästa erbjudandena, hitta de lägsta priserna och välj det alternativ som passar din budget.
22 dec.
23 dec.
24 dec.
25 dec.
26 dec.
27 dec.
28 dec.
Reseinformation
Översikt: Buss från Sabinanigo till Sallent de Gallego
Bussar från Sabinanigo till Sallent de Gallego avgår i genomsnitt 5 gånger per dag och tar cirka 41m. Billiga bussbiljetter för den här resan kostar från 72kr om du bokar i förväg.
Det finns 5 bussar per dag. Tidigaste buss avgår 07:45, och senaste 17:45. Snabbaste buss täcker distansen 28 km på 1h 0m.
Sträcka 28 km |
Genomsnittlig restid med buss 41m |
Lägsta biljettpris 72kr |
Bussar per dag 5 |
Direktbussar 5 |
Snabbaste buss 1h 0m |
Första buss 07:45 |
Sista buss 17:45 |
Bussbolag: Avanza, BlaBlaCar från Sabinanigo till Sallent de GallegoDu kan resa med buss mellan Sabinanigo och Sallent de Gallego med Avanza, BlaBlaCar från så lite som 72kr. När du söker efter tidtabeller och biljetter visar Omio dig den bästa resan.
Avanza
BlaBlaCar
Restips: Bussar från Sabinanigo till Sallent de Gallego
Hitta svar på de vanligaste frågorna om att resa från Sabinanigo till Sallent de Gallego med buss. Från restider och biljettpriser till direkta förbindelser, första och sista avgångar, och till och med om rutten är naturskön eller inte. Våra svar täcker allt du behöver för att planera din resa. Denna guide hjälper dig att resa smartare och säkrare, oavsett om du letar efter snabbaste buss, det billigaste alternativet eller tips för att få ut det mesta av ditt besök till Sallent de Gallego.

Passagerare går ombord på buss mest frekvent från Sabiñanigo, Estación de Tren, som ligger cirka från stadens centrum, och de kliver av buss vid Sallent de Gállego, Paseo de Fermín Arrudi, som ligger cirka från stadens centrum.
Följ dessa tips för att hitta de billigaste bussbiljetterna för din resa från Sabinanigo till Sallent de Gallego:
Börja söka nu och jämför biljettpriser för att hitta det bästa erbjudandet!

