De billigaste och snabbaste bussarna från Córdoba till Hinojosa del Duque
Lägsta priset
56kr
Genomsnittspris
90kr
Snabbaste resan
50 m
Genomsnittlig restid
1 tim.
Bussar per dag
8
Distans
76 km
Det bästa sättet att få ett billigt pris är att boka din biljett så långt i förväg som möjligt och att undvika att resa i rusningstrafik.
En genomsnittlig biljett från Córdoba till Hinojosa del Duque kostar omkring 90kr om du köper den samma dag, men de billigaste biljetterna du kan hitta ligger på 56kr.
Av 8 bussar som avgår från Córdoba till Hinojosa del Duque dagligen så är 8 direktbussar, så det är ganska enkelt att undvika resor där du måste byta på vägen.
Den ons 04 feb. kör direktbussarna sträckan på 76 km på i genomsnitt 1 tim. , men om du åker vid rätt tidpunkt kan vissa bussar ta dig dit på bara 50 m .
De långsammaste bussarna tar 1 tim. 10 m och innebär vanligtvis ett byte eller två längs vägen, men du kanske kan spara några slantar om du är på en budget.










Aktuella avgångar
Busstider Córdoba–Hinojosa del Duque
Tabellen nedan visar avgångar i realtid för resor frånCórdoba till Hinojosa del Duque bussar idag, tisdag 3 februari. Du kan också uppdatera resultaten nedan manuellt för att se uppdaterade resor med buss.
| Leverantör | Avgår | Restid | Anländer | Byten | Biljetter |
|---|---|---|---|---|---|
Normal | 11:00 Córdoba, Estación de Autobuses | 1tim.20 | 12:20 Hinojosa del Duque | 0 bytendirekt | |
Normal | 14:30 Córdoba, Estación de Autobuses | 1tim.20 | 15:50 Hinojosa del Duque | 0 bytendirekt | |
Normal | 17:30 Córdoba, Estación de Autobuses | 1tim.25 | 18:55 Hinojosa del Duque | 0 bytendirekt | |
| onsdag 4 februari | |||||
![]() | 10:00 Córdoba | 1tim.20 | 11:20 Hinojosa del Duque | 0 bytendirekt | |
Detta är den sista bussen för dagen. | |||||
Finn alla datum och tider för denna resa
JÄMFÖR Priser för olika transportsätt
Jämför priser för buss under de kommande tre veckorna. Få en snabb överblick av de bästa erbjudandena, hitta de lägsta priserna och välj det alternativ som passar din budget.
04 feb.
05 feb.
06 feb.
07 feb.
08 feb.
09 feb.
10 feb.
11 feb.
12 feb.
13 feb.
14 feb.
15 feb.
16 feb.
17 feb.
Reseinformation
Översikt: Buss från Córdoba till Hinojosa del Duque
Bussar från Córdoba till Hinojosa del Duque avgår i genomsnitt 6 gånger per dag och tar cirka 1h 14m. Billiga bussbiljetter för den här resan kostar från 124kr om du bokar i förväg.
Det finns 6 bussar per dag. Tidigaste buss avgår 06:45, och senaste 20:00. Snabbaste buss täcker distansen 76 km på 1h 20m.
Sträcka 76 km |
Genomsnittlig restid med buss 1h 14m |
Lägsta biljettpris 124kr |
Bussar per dag 6 |
Direktbussar 6 |
Snabbaste buss 1h 20m |
Första buss 06:45 |
Sista buss 20:00 |
Bussbolag: Autobuses San Sebastián, BlaBlaCar från Córdoba till Hinojosa del DuqueDu kan resa med buss mellan Córdoba och Hinojosa del Duque med Autobuses San Sebastián, BlaBlaCar från så lite som 124kr. När du söker efter tidtabeller och biljetter visar Omio dig den bästa resan.
Autobuses San Sebastián
BlaBlaCar
Restips: Bussar från Córdoba till Hinojosa del Duque
Hitta svar på de vanligaste frågorna om att resa från Córdoba till Hinojosa del Duque med buss. Från restider och biljettpriser till direkta förbindelser, första och sista avgångar, och till och med om rutten är naturskön eller inte. Våra svar täcker allt du behöver för att planera din resa. Denna guide hjälper dig att resa smartare och säkrare, oavsett om du letar efter snabbaste buss, det billigaste alternativet eller tips för att få ut det mesta av ditt besök till Hinojosa del Duque.

- Autobuses San Sebastián
- Alla bussar har låga golv, ramper för rullstolar och gånghjälpmedel, samt reserverade platser för personer med nedsatt rörlighet, inklusive gravida kvinnor och de med fysiska skador.
- Autobuses San Sebastián
- Avbokningsreglerna kan variera beroende på biljettklass, individuella resor eller kampanjer
- det rekommenderas att kontrollera villkoren vid bokning.
- Autobuses San Sebastián
- En incheckad väska upp till 20 kg och en liten handaccessoar ingår.
- Autobuses San Sebastián
- Ytterligare bagage upp till 25 kg i en enda del kan läggas till mot en avgift.
- Autobuses San Sebastián
- Små hundar är tillåtna om de hålls i famnen eller i en djurtransportör, och djurets storlek får inte överstiga bredden på sätet det upptar.
populära busstationer
Viktiga stationer och flygplatser för denna resa
De populäraste bussanslutningarna
Bussar från Córdoba till Hinojosa del Duque: relaterad information
Här är några andra källor som kanske har den information du behöver

