De billigaste och snabbaste bussarna från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande
Lägsta priset
171kr
Genomsnittspris
173kr
Snabbaste resan
1 tim. 30 m
Genomsnittlig restid
1 tim. 30 m
Bussar per dag
2
Distans
119 km
Det bästa sättet att få ett billigt pris är att boka din biljett så långt i förväg som möjligt och att undvika att resa i rusningstrafik.
En genomsnittlig biljett från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande kostar omkring 173kr om du köper den samma dag, men de billigaste biljetterna du kan hitta ligger på 171kr.
Av 2 bussar som avgår från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande dagligen så är 2 direktbussar, så det är ganska enkelt att undvika resor där du måste byta på vägen.
Den sön 21 dec. kör direktbussarna sträckan på 119 km på i genomsnitt 1 tim. 30 m , men om du åker vid rätt tidpunkt kan vissa bussar ta dig dit på bara 1 tim. 30 m .
De långsammaste bussarna tar 1 tim. 30 m och innebär vanligtvis ett byte eller två längs vägen, men du kanske kan spara några slantar om du är på en budget.




Reseinformation
Jämför tåg och buss för Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande
Omio rekommenderar att boka med tåg, det populäraste valet bland Omio-användare för att ta sig från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande. Om det är låga priser du är ute efter, välj tåg med priser från 16kr. Ni som har ont om tid kan boka med tåg, vilket tar er fram på 58m. Biljettens prisklass beror på vilket färdmedel du väljer: genomsnittspriset för tåg är 16kr och för buss är det171kr.
Sträcka: 119 km
Jämför bus med
| Buss | Populärast Tåg |
|---|---|
177kr Genomsnittspris | 155kr Genomsnittspris Billigast |
2h 12m Genomsnittlig restid 1h 42m Ombord + 30m Extra tid* | 1h 28m Genomsnittlig restid Snabbast 58m Ombord + 30m Extra tid* |
![]() Mest populära bussbolaget | ![]() Mest populära tågbolaget |
Direkta resor | Direkta resor |
Aktuella avgångar
Busstider Burgos - Rosa Manzano–Valladolid - Campo Grande
Tabellen nedan visar avgångar i realtid för resor frånBurgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande bussar idag, lördag 20 december. Du kan också uppdatera resultaten nedan manuellt för att se uppdaterade resor med buss.
| Leverantör | Avgår | Restid | Anländer | Byten | Biljetter |
|---|---|---|---|---|---|
Normal | 09:30 Burgos, Estación de Autobuses | 2tim.00 | 11:30 Valladolid, Estación de Autobuses | 0 bytendirekt | |
Normal | 11:00 Burgos, Estación de Autobuses | 2tim.00 | 13:00 Valladolid, Estación de Autobuses | 0 bytendirekt | |
Normal | 16:20 Burgos, Estación de Autobuses | 2tim.05 | 18:25 Valladolid, Estación de Autobuses | 0 bytendirekt | |
Normal | 17:00 Burgos, Estación de Autobuses | 1tim.30 | 18:30 Valladolid, Estación de Autobuses | 0 bytendirekt | |
Detta är den sista bussen för dagen. | |||||
Finn alla datum och tider för denna resa
JÄMFÖR Priser för olika transportsätt
Jämför priser för tåg och buss under de kommande tre veckorna. Få en snabb överblick av de bästa erbjudandena, hitta de lägsta priserna och välj det alternativ som passar din budget.
21 dec.
22 dec.
23 dec.
24 dec.
25 dec.
26 dec.
27 dec.
28 dec.
29 dec.
30 dec.
31 dec.
01 jan.
02 jan.
03 jan.
Reseinformation
Översikt: Buss från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande
Bussar från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande avgår i genomsnitt 7 gånger per dag och tar cirka 1h 42m. Billiga bussbiljetter för den här resan kostar från 171kr men du kan resa för endast 16kr och uppåt med tåg.
Det finns 7 bussar per dag. Tidigaste buss avgår 07:45, och senaste 17:15. Snabbaste buss täcker distansen 119 km på 1h 30m.
Sträcka 119 km |
Genomsnittlig restid med buss 1h 42m |
Lägsta biljettpris 171kr |
Bussar per dag 7 |
Direktbussar 7 |
Snabbaste buss 1h 30m |
Första buss 07:45 |
Sista buss 17:15 |
Bussbolag: BlaBlaCar, Alsa, Alsa Supra från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo GrandeDu kan resa med buss mellan Burgos - Rosa Manzano och Valladolid - Campo Grande med BlaBlaCar, Alsa, Alsa Supra från så lite som 16kr. När du söker efter tidtabeller och biljetter visar Omio dig den bästa resan.
Alsa
Alsa Supra
BlaBlaCar
Restips: Bussar från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande
Hitta svar på de vanligaste frågorna om att resa från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande med buss. Från restider och biljettpriser till direkta förbindelser, första och sista avgångar, och till och med om rutten är naturskön eller inte. Våra svar täcker allt du behöver för att planera din resa. Denna guide hjälper dig att resa smartare och säkrare, oavsett om du letar efter snabbaste buss, det billigaste alternativet eller tips för att få ut det mesta av ditt besök till Valladolid - Campo Grande.

Följ dessa tips för att hitta de billigaste bussbiljetterna för din resa från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande:
Börja söka nu och jämför biljettpriser för att hitta det bästa erbjudandet!
Bussar från Burgos - Rosa Manzano till Valladolid - Campo Grande: relaterad information
Här är några andra källor som kanske har den information du behöver


